HAKKIMIZDA

Makine Sistemlerinde Tasarımdan Montaja Kesintisiz Taahhüt

Ambalaj atığının ayrıştırılmasında şartlara göre çeşitli projeler bulunmakla beraber, temel olarak besleme Konveyörü, poşet açıcı, trommel, ayıklama konveyörü ve platformu, magnetic konveyör, balyalama presi gibi ekipmanlar kullanılır. Sistemler müşteri ihtiyaç ve taleplerine göre şekillendirilerek proje haline getirilir ve uygulamaya geçilir. Burada ana etkenler kapasite, ambalaj atığının içeriği (içerdiği mamüller), ayrılan bütçedir.Bu tesislerde isteğe göre tam otomatik, manuel olarak projelendirilerek imal edilir ve kurulur.

Kurulduğumuz günden bu yana kurumsal kimlik ve markalaşmaya özen gösteren, kalitemizi yükseltmeyi ve teknolojik yenilikleri yakından takip etmeyi benimsemiş. Araştırmayı ve geliştirmeyi ilke edinmiş bir şirketiz. Kadromuz her biri konusunda uzman profesyonel ekiplerden oluşan, müşterilerinin tüm taleplerine çözüm üreten bir hizmet anlayışına sahiptir.

Yurt içinde üretimi olan ve olmayan yabancı/yerli menşeili makine ve sistemlerin imalatlarını üstlenerek, bütün taahütlerini yerine getirerek çalışmalarına devam etmektedir. İsteğe bağlı özel müşteri taleplerini ön plana alarak çözüm bulma yönünde müşterilerimizin çözüm ortağı olarak kendini adlandırmıştır.

İLETİŞİM

TELEFON
+90 505 775 71 57
email
info@miyasanmakine.com
ADRES
Tepeören, Araylar Sanayi Sitesi, Özvatan Cd. No:9/A D:A Blok, 34959 Tuzla/İstanbul
SOSYAL MEDYA